Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Askeri Konteyner

Ulusal askeri birlikler veya BM Barış Gücü NATO gibi uluslararası askeri birliklerin ihtiyaçlarına askeri standartlarda ve hızlı üretimli askeri konteyner yapı çözümleri sunulmaktadır. Mekanize hareketli birliklerin inkıtallerine uygun üretimli askeri konteyner yapılarımız modern üretim tesislerinde bant sisteminde imal edilmektedir.
Askeri konteyner zorlu arazi şartlarında, ani ve aciliyeti olan yerleşimler için askeri konteyner yapıları ideal bir çözümdür. Konteyner olarak dizayn edilen askeri konteyner yapılarında standart ofisler, yemekhaneler, yatakhaneler vb planlar haricin de özel isteklere göre hazırlanan çözümler de yer almaktadır.
Askeri konteyner yapı olarak her iklimi uyumludur. Askeri konteynerler son derece güvenli, estetik ve fiyat açısından uygundur. Askeri konteyner bir çok alanda kullanılabilir. Karmod konteyner olarak askeri konteyneleri isteğe göre özel olarak üretim tesislerimizde üreterek kısa sürede size zevk ve montajını yapabiliyoruz. Sizde uygun fiyatlardan yararlanmak için bizimle irtibata geçin.