Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

İnşaat Konteyneri

İnşaat konteyneri Karmod'un modern konteyner üretim teknolojisiyle kısa sürede üretimi yapılarak, müşteriye ekonomik fiyat avantajı ile sunulmaktadır. Konteynerler fiyatının ekonomik olmasının yanı sıra şantiye ortamları için mükemmel izolasyon sağlamaktadırlar. Kolay kurulum ve nakliye avantajı konteynerleri şantiyelerin vazgeçilmezi kılmaktadır.

Karmod konteynerlerin kullanım alanları şunlardır; Büyük inşaat projeleri şantiye sahalarında inşaat konteyneri olarak çok amaçlı kullanıma sahiptir. Yol şantiyeleri, metro şantiyeleri, tüneller, köprüler gibi şantiyelerde de sık yer değiştirme kolaylığı nedeniyle konteynerler kullanılmaktadır. Karmod konteynerler; inşaat konteyneri, ofis ve yönetim konteynerleri, yatakhane konteynerleri, yemekhane konteynerleri, eğlence ve oyun amaçlı konteynerler, askeri tesis konteynerleri, wc-duş, tuvalet-banyo konteynerleri, depo amaçlı konteynerler, özel amaçlı konteynerler gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir.