Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Konteyner Ebatları

Konteyner ebatları 3x7 metre, 2.40x6 metre üretimle beraber demonte paket özelliğe sahip 2.30x5.95 metre ölçüleridir. Standart üretimler şantiye yapıları olarak ofisten yatakhaneye, yemekhaneden wc duş ünitelerine kadar farklı yapı çözümü olarak kullanılabilmektedir. Tam üretimli standart ürünlerimiz tır veya kamyonla rahatlıkla sevk edilebilmektedir. Konteyner ebatları demonte konteyner modelimiz ise paket şeklinde yerinde kurulum özelliğine sahip olup 10 adete kadar bir tırla veya deniz konteyneriyle taşınarak nakliye fiyatlarında büyük avantaj sağlamaktadır.

Konteyner ebatları vidalı sistem ile yapılır. Konteyner ebatlarınin dış yüzeyinde ise galvamizli saç kaplaması ve benzeri malzemler yapıları kullanılır.Her türlü bütçeye göre fiyat seçenekleri mevcuttur müşteleriler bütçesine uygun olarak istediği Konteyner ebatlarıne sahip olur.
Konteyner ebatları nerelerde kullanılır ?
  • Konteyner ebatları bahçe evi olarak kullanılabilir.
  • Konteyner ebatları dağ evi olarak kullanılabilir.
  • İsteğe göre modern özel Konteyner ebatları mevcuttur.
  • Konteyner ebatları tüm illere zevk yapılabilmektedir.

Lüks yapısıyla estetik, güvenlikli, kaliteli ve çevreye ve her iklime uyumludur. Konteyner ebatları isteğe göre istediğiniz an taşınabilir olması ile artı bir tarafı vardır.