Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Konteyner Evler

Hayatın her alanında kullanılan Karmod modüler yapıların Konteyner ev modellerinde de üretimi gerçekleştirilmektedir. Metal karkas yapıda, yüksek izalasyona sahip ve en önemlisi hemen teslim avantajlı ekonomik fiyatlarıyla evlerimiz tek katlı ve iki katlı modellerde istenilen ölçülerde üretilmektedir.

Karmod Prefabrik Yapı teknolojileri yüksek teknolojiyle ürettiği hazır evleri müşterilerin taleplerine göre dizayn ediyor. Türkiye’de en çok tercih edilen yerleşim planları ise 2+1 ve 3+1 evler.

49, 51, 68, 71, 82, 98, 102 metrekare olarak projelendirilen tek katlı hazır evler dört mevsim kullanıma uygun olarak inşa ediliyor. 91, 127, 148 metrekareler ise çift katlı hazır evlerden tercihte öne çıkanlardan bazıları. evler bölge şartları göz önünde bulunduruluyor, bölgenin alacağı yağmur ve kar yükü hesaplanıyor.

evler vidalı sistem ile güvenli olarak yapılmaktadır. evlerin dış yüzeyinde ise galvamizli saç kaplması vb malzemler kullanılır.Bütçeye göre fiyat seçeneklerimiz mevcuttur müştelerimiz bütçesine göre istediği eve sahip olabilir.

Her iklimi uyumludur. Son derece güvenli, estetik ve fiyat açısından son derece uygundur.Bir çok alanda kullanılır. Karmod olarak isteğe göre özel olarak üretilir ve en kısa sürede size zevk ve montajını yapabılır. Sizde uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle en kısa sürede irtibata geçin.

Nerelerde kullanılır ?

  • bahçe evi olarak kullanılabilir.
  • Dağ evi olarak kullanılabilir.
  • İsteğe göre modern ofis modellerimiz mevcuttur.

Tüm illere sevk yapılabilmektedir. Lüks yapısıyla güvenlikli, estetik, kaliteli ve çevreye ve her iklime uyumludur.İsteğe göre istediğiniz an taşınabilir olması ile artı bir tarafı vardır.