Konteyner İle Pratik Çözümler

28 Ekim 2014, Salı 15:28

Uluslararası standart ölçülerde imal edilen konteynerler eşyaları saklamada ve bir yerden başka bir yere taşımada kullanılan portatif depolardır. Isı izolasyonu için iki saç arasına yerleştirilmiş köpük sıcak ve soğuk havalarda içerisine konan eşyaların zarar görmesini önlemektedir. Genellikle şantiyelerde ve taşıma işlerinde kullanılan konteyner depoları nakliye sırasında kamyon kasalarına girecek standart ölçülere sahiptir.

Özellikle şantiye işleri yapan firmalar işleri bittikten sonra başka bir şantiyeye taşınacağı için pratik kolay taşınabilir konteyner’leri, takımlarını ve kullanacağı kıymetli malzemeleri saklamak için depo olarak kullanmaktadır. Seyyar çalışan firmalar için sürekli depo yapımı ile uğraşmayarak vinç yardımıyla kamyonlara yükleyerek nakliyesini kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Konteyner dış yapısı gereği yağmur suları toz gibi hava şartlarından etkilenmediği için içerisine konulan eşyaların güvenli uzun zamanlar saklanması sağlanmaktadır. Kullanışlı yapısı ile evlerin bahçelerinde depo olarak ve işyerlerinin takım hanesi olarak kullanılmaktadır. Gereksiz inşaat masraflarına ihtiyaç duymadan sadece nakliye ücreti ile istediğiniz yere koyabileceğiniz konteynerler ile ister eşya taşıyın isterseniz depo olarak kullanın.