Konteyner Nedir?

24 Ekim 2014, Cuma 14:16

Konteyner; genellikle şantiye ortamlarında kullanılan, prefabrik malzeme ile parçadan bütüne montaj ile kurulan yapıtlardır. Prefabrik sistemin önemli bir kolu olmakla birlikte, bir çok iş sahasının ihtiyacını karşılayacak kolay taşına bilen, birçok çeşitli kabin versiyonlarına sahip büyük ve küçük yapılardır.

Kullanım amacına göre, ev, ofis, wc kabini, duş kabinleri, yatak odası, yemek hane gibi çok çeşitli kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Konteyner`ların en önemli tercih nedenleri , betonerme evlere kıyasla çok kısa sürede kurulup teslim edilmesidir. Dar gelirli insanlar için de çok uygun fiyatta bir eve sahip oluyorsunuz. Kullanım ömrü de oldukça uzun. Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı bir yapıdır.

Konteyner yapılar tek oda ,iki ve üç oda şeklinde isteğinize uygun üretilebilir. Hem bireysel hem de kurumsal olarak prefabrik devri olan yapıtları kullanırken sizi, ailenizi ve ya personelinizi en konforlu ortamı sağlamak için ürün kalitesinden ve en iyi hizmet anlayışından vazgeçmemiştir.