Kurşunlu Plajına Konteyner Wc Üniteleri

13 Aralık 2016, Salı 08:41

Bursa’nın sahil mesire alanlarından Gemlik ilçesinin Kurşunlu mahallesinde bulunan halk plajlarında kullanılacak wc ünitelerini teslim ettik.

Karmod yeni nesil konteyner teknolojisiyle 3x9 metre özel ölçülerinde üretilen toplam 4 adet konteyner wc üniteleri kullanıma hazır olarak sevk edildi. Her konteyner ünitesinde 3 adet bayan, 3 adet bay ve 1 adette engelli kullanımına özel 7 adet tuvalet kabini bulunuyor. Her bölümün girişi birbirinden bağımsız 3 ayrı kapıdan yapılıyor.

Her konteynerin orta alanında yer alan engelli wc’leri için özel rampalar hazırlandı. Engelli kullanıcı rampa sayesinde tuvalet ünitesi içerisine rahatlıkla girebiliyor. Engelli ünitesi içerisinde yer alan tutmaç ve destek aparatları tamamen uluslararası normlara göre özel olarak hazırlandı. Engellinin rahat kullanımı için ergonomik tasarım hedeflendi.

Benzerlerine göre çatı izolasyonundan ıslam zemin sızdırmazlığına çok sayıda üstünlüğe sahip Karmod konteyner wc ve tuvalet üniteleri kullanıma hazır üretiliyor. Elektrik tesisatları ve aydınlatma armatürleri, temiz su – atık su tesisatlarıyla beraber musluk, lavabo, ayna gibi benzeri armatürlerin tamamı kullanıma hazır şekilde sevk edilmektedir.

Islak zeminlerde sızdırmazlık için özel geliştirilmiş üretim teknikleri kullanılmaktadır. Ürün içerisinde musluk ve lavabolardan sızabilecek olası ıslaklıklar ürün boyunca yerleştirilmiş özel kapalı menfez kanalından kolayca tahliye edilebilmektedir.

Ürünler standart olarak 5 ila 13 kabin ünitesinde planda üretilebilmektedir. Opsiyonel olarak istenilen adette alafranga klozet, alaturka yertaşı, duş veya engelli wc kabinleri hazırlanabilmektedir.