Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Kurumsal

Karmod markası konteyner üreminde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörün öncülerinden biri. 1986 yılından beri hazır yapılar alanındaki deneyimimiz sadece yurtiçinde değil yurtdışında da sayısız noktaya ulaşmış durumda. Bu başarının oluşmasında birçok unsur öne çıkıyor. Teknolojik yatırımlar, ISO standartlarında yapılan üretimler, sürekli ürün geliştirme, sektörün nitelikli insan kaynaklarıyla çalışmak bunlardan bazıları.

Güven ve referans odaklı çalışma anlayışımız bizi birçok nitelikli markaya çözüm ortağı yaptı. Makro İnşaat, Akdeniz İnşaat, İnanlar İnşaat, CGA İnşaat, TGS Yer Hizmetleri, İDO, Sinerji Grup, FCB Grup, Atılım Yapı bunlardan sadece bazıları.

Karmod, konteyner ile yaşam alanlarına birçok çözüm sunuyor. Büyük şantiye yapılarında kullanılan ve proje süresince devam eden çözümlerin yanı sıra kalıcı olarak kullanılacak çalışma ofisi ve konaklama ihtiyaçları da karşılanıyor.

Karmod, standart, demonte, birleşimli ve metropol başlıklarıyla geniş yelpazedeki ürün gamıyla hizmet üretmeye devam ediyor.

Ürün çeşitlerimiz arasında uzun yıllar sürecek bir şantiyenin çok katlı yaşam konteynerleri de yer alıyor, güvenlik amaçlı kullanılan kurşun geçirmez metropol konteynerimiz de bulunuyor. Ürünlerimiz arasında demonte ofis ve şantiye konteynerleri, çok amaçlı wc-duş konteynerleri, yemekhane konteynerleri, yatakhane konteynerleri, barınma konteynerleri, GSM baz istasyonu konteynerleri, jeneratör muhafaza konteynerleri, garaj konteynerleri, askeri güvenlik ve depo konteynerleri ve ürün gösterimi için showroom konteynerleri yer alıyor.

Misyonumuz
Yeni bir yaşam kültürüyle yeni yaşam alanları dizayn etmek.
Prefabrik yapılar kültürünün ‘insan odaklı’ yaygınlaşmasını sağlamak. Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında bireylerin ve kurumsal müşterilerin tüm kapalı alan çözümlerini prefabrik yapılarla sağlamak.
Ülkemizde, istihdamın, ihracatın, teknolojik kullanımın, sosyal sorumluluk bilincinin artmasını desteklemek.

Vizyonumuz
Hazır yapılar alanında dünyada akla gelen ilk markalardan biri olmak.
Bu algıyı müşteri odaklı yaklaşımımızın yanı sıra, ürünlerimizde hakim kıldığımız estetik, ergonomi, dayanıklılık, güvenlik, uzun ömürlülük gibi özelliklerle sağlamak.