Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Ofis Konteyneri

Ofis konteyneri standart üretimli kullanıma hazır çözümlerinin yanı sıra Karmod, modüler birleşimli özellikte özel planda katlı ofis konteynerleri projelerinin de üretimini gerçekleştirmektedir. Modüler birleşimli yaşam ünitelerimiz üretim kalitesi, yüksek izolasyonu, fonksiyonel kullanım alanları en önemlisi kısa sürede üretim ve cazip konteyner fiyat avantajlarıyla ofis konteyneri yapılarının yeni gözdesi.

Modern ofis konteyneri çözümlerin de hizmetinizdeyiz. Ofis konteyneri çok kısa sürede projelendirilip tek ve üç kat olarak istenilen ebattlar da kısa sürede kullanımınıza hazır olarak teslim edililebilmektedir. Ofis konteyneri yapıları kaynaksız ve vidalı sistemle üretim yapılarak kurulacak alana sevk edilir. Kurulum alanına ulaştırılan ofis konteyneri ekiplerimiz tarafından montajlanmaktadır.

Ofis konteyneri çalışma ortamlarınıza huzur ve mutluluk veren ekonomik bir yapıdır. Özel olarak tasarlanır ve modern üretimi yapılır. Ofis konteyneri yapınız mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin onayızla üretilir. Ofis konteyneri isteğe göre 2 kat ve 3 katlı olaak üretilebilir.

Karmod ofis konteyneri inşaat, petrol, doğalgaz gibi alanlarda projeler yapan iş dünyasının önde gelen tercihi olur. Yurt içi ve yurt dışı projelerde uzun süreli konaklama gerektiren durumlarda Karmod ofis konteyneri dayanıklılığı, ısı ve ses yalıtımındaki üstün özellikleri ve taşıma nakliye kolaylıkları ile öne çıkıyor ve tercih ediliyor. Ofis konteynerleri ile uzun süreli yaşam için gerekli her ünite oluşturuluyor. Personellin konaklama ve rahat çalışma ortamı Karmod markasıyla ofis konteynerlerinde sunuluyor.

Ofis konteyneri isteğe göre tek katlı veya üç kata kadar çok katlı yapıda ürebilebilmektedir. Ofis konteynerinin kapıdan pencereye veya her alana, elektirik tesisatından su tesisatına, tavan kaplamalarına, iç bölmelerinden wc ve duşda dahil her detayı kullanıma hazır halde size teslim edilmektedir.

Karmod ofis konteyneri ile huzurlu ve ekonomik bir ofise sahip olmak için arayın.