Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Tuvalet Konteyner

Yüksek standartlar da üretimi yaptığımız wc duş tuvalet konteyner her ebatlar da ürün yelpazesine sahiptir. Kullanım alanları değişkendir organizasyon veya bir şantiye ortamı en çok tercih edilen alanlardır.Karmod wc-duş tuvalet konteyner modellerinde çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Standart üretimlerin yanı sıra özel amaçlı çoklu wc-duş konteynerlerinin de üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

İstenilen sayıda wc-duş kabininin bulunduğu konteynerler birinci kalite malzemeden üretilmektedir.

Bay ve Bayan tuvalet üniteleri isteğe bağlı olarak alaturka, alafranga veya pisuarlı tuvalet konteyner olarak istenilen lavoba özelliklerinde tuvalet-duş konteynerleri üretilmektedir. Kısa sürede sevk ve cazip wc-duş tuvalet konteyner fiyatlarıyla da Karmod müşterilerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. Tuvalet konteyner , inşaat sahalarında, parklarda, havaalanlarında, eğlence mekanlarında, oyun sahalarında, stadlarda, meydanlarda, şenlik ortamlarında, kamp mekanlarında, büyük organizasyonlarda, konserlerde, tatil mekanlarında, hastanelerde, okullarda kısacası her alanda güvenle kullanılan konteyner çözümleridir.