Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Yeni Nesil WC Duş

Standart wc duş ürünlerimiz 2,40x3 metreden 3x7 mt. ölçüsüne kadar üretim yapılmaktadır. Standart wc duş konteynerlerimizde 7 kabine kadar yerleşim yapılabilmektedir. Özel üretimli birleşimli wc duş çözümlerimizde ise ihtiyaca göre sayıda wc duş kabini projelendirilip üretim yapılmaktadır. Standart üretimlerimizde wc ve duş kabin dağılımı müşteri tercihine göre üretilebilmektedir. Bay ve bayan kullanımına göre ayrı kapı planında üretim yapılmaktadır. Tuvalet konteyner ünitelerinde alafranga klozet, alaturka yer taşı, pisuar, lavabo ve engelli wc üniteleri müşteri tercihine göre yerleştirilmektedir.

WC Duş ünitelerinden elektrik su tesisatına kadar kullanıma hazır üretilen wc duş konteyner modellerimizin her kabininden atık su gider borusu arkadan çıkartılmış olup kanalizasyon sistemine kolayca bağlanabilmektedir. İçeride lavabo gibi kullanımdan oluşan su damlamaları özel açılmış iç süzgeç kanalıyla ana sisteme bağlanmaktadır.

WC-Duş konteynerleri, inşaat sahalarında, parklarda, havaalanlarında, eğlence mekanlarında, oyun sahalarında, stadlarda, meydanlarda, şenlik ortamlarında, kamp mekanlarında, sosyal ve kültürel organizasyonlarda, konserlerde, tatil mekanlarında, hastanelerde, okullarda kısacası her alanda kullanılabilmektedir.

Örnek Projeleri Görüntülemek İçin Tıklayınız...

Wc / Duş Konteyner K Wd3

Wc / Duş Konteyner K Wd3

Wc / Duş Konteyner K Wd4

Wc / Duş Konteyner K Wd4

Wc / Duş Konteyner K Wd5

Wc / Duş Konteyner K Wd5

Wc / Duş Konteyner K Wd6

Wc / Duş Konteyner K Wd6

Wc / Duş Konteyner K Wd7

Wc / Duş Konteyner K Wd7

Wc / Duş Konteyner K Wd9

Wc / Duş Konteyner K Wd9