Yalıtımlı konteynerler

31 Ekim 2014, Cuma 15:24

Firmamız, kabin, prefabrik ev yapımın yanında konteyner üretimi de yapmaktadır. Ev tipi, ofis tipi ve birçok alanlar için kullanılan bu yapılar, son derece kaliteli ve dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz her türlü işçilik ve imalat hatasından doğan her türlü sorun için sizlere 2 yıl garanti vermektedir. Her yeni projelere açık olup, yeni üretim şartları altında sizler için çalışmaktayız.

Bu yapılar, ek bölmeler ile ayrılabilir ya da artı olarak birkaç oda eklenebilir opsiyonu sağlamaktadır. İstediğiniz konteyner yapısının planı uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından çıkarılmakta ve sizlerin raporuna sunulmaktadır. Her zaman en büyük yer avantajı sağlayan bu yapılarda kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir.

Depreme, rüzgâra ve paslanmaya karşı dayanıklı olup, dış yüzeyi çizilmeyen metaryellerden yapılmaktadır. Duvar izolasyonu, ısı ve ses izolasyonu ile birlikte elektrik tesisatı kurmanız için sizlere tüm gereken yapı sağlanmıştır. Her oda bir priz ve bir anahtar ile konumlandırılmıştır. Bir evde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabileceğiniz bu konteyner yapıların Türkiye’nin her yerine gönderimi mevcuttur.