Yeni Nesil Konteyner : Yenilikçi Çözümler

26 Mart 2015, Perşembe 10:20

KARMOD YENİ NESİL KONTEYNER YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER SUNUYOR


Karmod konteyner farklı iklim koşullarına uygun farklı çözümler sunmaktadır. Doğru üretim mantığı, uygun malzemelerin kullanımı ve müşterilerin beklentileri doğrultusunda üretim gerçekleştiriyoruz. Müşterilerin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayabilecek ürünler üretmeyi hedefliyoruz.


Karmod demonte konteyner şantiye yapıları belli bir süre kullanıldıktan sonra rahatlıkla taşınıp yeniden kullanılabilme özelliğine sahiptir. Uzun süren araştırma geliştirme faaliyetleri sonucunda taşınabilir, yeniden monte edilebilir Karmod demonte konteynerlar aynı zamanda estetik, konforlu, modern bir görünüme sahiptir.
Yeni nesil Karmod konteynerlar çelik konstrüksiyon yapıda olduğundan zorlu iklim koşularında da rahatlıkla kullanılabilir. Karmod konteynerlarda uygulanan ısı ve ses izolasyonu ile Anadolu'nun zorlu iklim koşularında her türlü coğrafyada kullanılabilir özelliğe sahiptir.


3M x 7M standart ölçüleri ile nakliyede kolaylık sağlayan Türkiye’in ve Dünya’nın her yerine kısa sürede ulaşım imkanı sağlar.
Sektörde öncü yenilikçi ve sektöre yön veren niteliğe sahip olan Karmod yeni nesil konteyneri ile uluslararası standartlarda çözümler sunuyor. Karmod Prefabrik Türkiye’nin ve dünyanın birçok ülkesinde projelerin hayata geçirilmesi ve müşterilerin ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayacak çözümler sunacak şekilde faaliyet alanlarını genişleterek büyümesine devam ediyor.