Karmod Güvenilir mi?

Karmod güvenilir marka olarak prefabrik yapı sektöründe öne çıkmasının nedenleri merak ediliyor. Prefabrik yapı sektörünün Karmod güvenilir markasıdır. Bu güveninin oluşum serüvenini aşağıda sıralıyoruz:

Karmod Kurumsal Tanıtım Filmi
Karmod Prefabrik Yapı Projeleri

Karmod Güvenilir Marka Serüveni

 • 1986 yılından bugüne üretim tecrübesi
 • Karmod yapıları Türkiye’nin büyük inşaat firmalarınca tercih ediliyor
 • Karmod yapıları 135’i bulan ülkede güvenle kullanılıyor
 • Güvenli ve kaliteli malzemeler kullanma Karmod’un temel ilkelerinden
 • Karmod satış sonrası servis hizmetleriyle yapılarının arkasında
 • Karmod güven demek, kalite demek, ergonomi demek, konfor demek

Karmod'un Kalite Standartları ve Sertifikaları

Prefabrik yapı sektöründe kalite standardı denildiğinde ilk akla Karmod markası gelir. Karmod güvenilir yapılar üreterek sektöründe kalite standardının çıtasını oldukça yükseltmiştir. Karmod yapı güvenliği statik hesaplarına çok önem vermiş olup bu yönde kaliteli üretimden asla taviz vermemiştir.

Karmod yüksek kalite standardını sertifikalarla taçlandırmıştır. Uluslararası ISO kalite standartlarıyla CE sertifikasyonları Karmod’un sahip olduğu belgeler arasında yer alır. Tüm üretimlerini bu kriterler çerçevesinde gerçekleştiren Karmod yapıları her alanda güvenle kullanılır.

Karmod güvenilir yapı üretim anlayışını belgelerle sınırlı bırakmayarak kalite kontrol süreçleriyle denetime ayrı bir önem vermiştir. Karmod yapıları teknolojik üretimli bantlardan en iyi standartlarla çıkarken kalite kontrol uygulamalarıyla anlık denetlenmektedir.

Karmod ile Güvenli Yapılar:

Yaşamsal güven Karmod’un üretim önceliğini oluşturur. Bu nedenle Karmod güvenli yapıların ilk serüveni üretim öncesi yapı güvenliği uygulamalarıyla başlar. Yapı güvenliği uygulamalarında statik hesaplamalar ilk öncelik verilen konudur. Karmod Teknik Ofisi konuttan şantiyeye tüm projeleri üretim öncesi yapı statiğinden geçirir. Tam güvenli hale gelene kadar statik hesaplamalar devam eder.

Aynı aşamada mekanik tesisat projeleri dahil tüm projelerin çizimi yapılır. Çizimler sonrası teknik denetim ekibi projelerin yapı güvenliğine uygunluğun kontrol eder. Teknik Ofisten kontrol sonrası onay alan yapılar üretime alınır.

Yaşamsal yapı güvenliği çerçevesinde Karmod’un güvenlikte önem verdiği temel konulardan biri taşıyıcı değerlerdir. Yapı güvenliğinin sağlanmasında en önemli etken olan taşıyıcı metallerin kalınlığı projeye tam uygunlukta seçilir. Karmod’u güvenli marka kılan detaylar teknik özelliklerde projeye tam uyumda gizlidir.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven:

Karmod markasını tercih eden müşterilerimiz müşteri memnuniyeti ve güven unsurlarını bilerek tercih ediyor. Bu sayfada da yer alan Karmod’un diğer müşterilerinin yorumlarını okuyarak güveni yakından görebilmektedirler. Karmod’un binlerce müşterisi yeni konutlarında yaşadıkları deneyimlerini ayrı bir heyecan ve sevinçle aktarıyorlar.

Karmod müşteri deneyimlerindeki mutluluklar yapılan anket sonuçlarına yansıyor. Karmod güvenilirliğini yapılarını deneyimlemiş diğer müşterilerin anlatımlarından da dinleyen yeni müşteriler  en iyiyi satın almanın sevincini yaşıyorlar.

Karmod Müşteri Yorumları

Karmod güveninin ortaya koyan çok sayıda üstünlük bulunuyor. Her şeye rağmen Karmod güvenini güçlendiren en değerli üstünlük müşterilerinin marka hakkındaki yorumlarında gizli. Burada çok sayıda Karmod memnun müşterisi arasından yaşanarak deneyimlenmiş memnuniyetlere göz atmanızı öneririz.

Gerçek Müşteri Hikayeleri

Karmod güvenilirliğini ve yaşanan memnuniyetleri gerçek müşteri anlatımlarından izlemenizi öneririz. Edirne’den Hakkari’ye, İstanbul’dan Antalya’ya Türkiye’nin her bölgesinde Karmod yapılarını yakından görebilirsiniz. Karmod güvenilir konutlarında geçen gerçek müşteri deneyim yaşanmışlıklarını gittiğiniz her ilde duyabilirsiniz. Burada Karmod memnuniyetlerini röportajla anlatmış müşterileri izlemenizi öneririz.

Karmod Mutlu
Karmod Samimiyet
Karmod Kalite
Karmod Güven

Müşteri Memnuniyet Anketi Sonuçları

Karmod müşteri memnuniyeti yapılan anket sonuçlarına da yansıyor. Karmod müşterilerinin memnuniyet ölçümleri düzenli olarak iki şekilde yapılıyor. Bunlardan birincisi firmanın kendi içerisinde oluşturduğu TKY Toplam Kalite Birimi tarafından yapılan anket çalışmalarıdır. Diğeri ise bağımsız araştırma firmalarına belirli aralıklarla yaptırılan müşteri memnuniyeti ölçüm anketleri oluşturur. Aynı zamanda Karmod güvenilirlik ölçümünü sosyal medya üzerinden yapılan değerlendirmelerle de yapmaktadır.

Karmod güvenilir marka müşteri memnuniyeti TKY biriminde henüz teklif aşamasında başlamaktadır. TKY aramalarında müşterilerine ziyaret ve teklif aşamalarında firma satış ekibiyle yaşadıkları deneyimi ölçmektedir. Aynı şekilde satış, üretim, sevkiyat, montaj, boya aşamaları TKY bölümünce Karmod müşteri memnuniyeti ölçümü yapılmaktadır. Yapılan son ölçümde Karmod müşteri memnuniyeti çok yüksek oran olarak yüzde 98 sonucu görülmüştür.

Karmod müşteri memnuniyeti bağımsız araştırma firmalarına belirli aralıklarla yaptırılan anketlerde de yüksek oranda gerçekleşmektedir.

Karmod Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karmod müşteri memnuniyetinin yüksek oluşunun nedenleri çok sayıda kişi tarafından merak ediliyor. Biz de bu bölümde Karmod hakkında merak edilerek sıkça sorulan soruların cevaplarını yazmaya çalışacağız.

Karmod güvenilir mi?

Kuruluşu 1986 yılına uzanan prefabrik yapı sektörünün öncü markası Karmod güvenilir firmadır. Sektörüne kazandırdığı yenilikler ve teknolojilerle öncü olmuştur. Bu öncülükle Karmod güvenilirliği 135 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla perçinlenmiştir. Unutulmamalıdır ki güven hiç bir zaman tesadüf değildir. Karmod müşteri memnuniyeti güvenilir marka olmanın en iyi açıklamasıdır.

Karmod Ev güvenli mi?

Uzmanlıkla statik hesaplamaların yapıldığı ve yeni teknolojilerle üretim gerçekleştirilen Karmod ev güvenli konut modelidir. Karmod evin güvenilirliği kalite, uzun ömür, ergonomi ve konforla desteklenmiştir.

Prefabrik evde neden Karmod?

Tam güvenli müşteri memnuniyetini önceleyen üretim modeliyle prefabrik evde Karmod ilk tercih edilen markadır.

Güvenli prefabrik ev kimden alınır?

Hazır konut sektöründeki öncülüğü ve uzmanlığıyla güvenli prefabrik evin adresi Karmod’tur.

Ürünleriniz ve Hizmetleriniz Hakkında Merak Edilenler

Kurulum ve Bakım İpuçları

Prefabrik evleri yakından tanıyanlar bu evlerin kurulum ve bakımının çok kolay olduğunu bilirler. Karmod ev müşteri memnuniyetini daha yakından deneyimlemeniz için şimdi bazı ipuçları vermeye çalışacağız.

Karmod Ev Yüksek Memnuniyet İçin Kurulum İpuçları:

 • Evinizin zemin betonunu müşteri temsilcinizin size vereceği plana göre hazırlatın
 • Size önerilen beton sınıfını kullanın
 • Mükemmel kurulum için zemin betonunun düzgün gönyede bulunmasına, kot farkı olmamasına dikkat edin

Karmod Ev Memnun Müşteri Bakım Önerileri

Evinizi uzun yıllar güvenle kullanmanız ve Karmod müşteri memnuniyetini mutlulukla deneyimlemeniz için bazı ipucu önerileri vereceğiz. Bu önerilerden bir kısma henüz Karmod evinizin inşa aşamasıyla ilgili olacak.

Karmod ekibi evinizin ön kurulumunu tamamladıktan sonra şu uygulamaları yapınız;

 • Bina kurulumu sonrası evin dış duvar kenarlarına mebranlı yalıtım uygulaması yaptırınız
 • Evin iç şap yüksekliğini size belirtilen ölçüde attırınız
 • Şap atarken çelik kapının alt profili zarar görmeyecek şekilde önlem alınız
 • Islak zemin fayans seramik uygulamalarını önerildiği şekilde gerçekleştiriniz

Karmod ev boya sonrası bakım önerileri;

 • Her konutta olduğu gibi prefabrik evde de uzun yıllar kullanım sonrası iç ve dış boyada solmalar yaşanabilir. Bunun için belirli yıl aralıklarında iç ve dış boyayı zevkinize göre yeniden boyayabilirsiniz.
 • Yağmur suyu dereleri zamanla toz, yaprak gibi etkenlerle tıkanabilir. Bunun için dere temizliklerini belirli yıl aralıklarıyla yaptırmanızı öneririz.

Garanti ve Destek Seçenekleri

Karmod garanti kapsamı ve satış sonrası servis hizmetleriyle tam müşteri memnuniyetini öncelemektedir. Karmod müşteri memnuniyeti için garanti koşulları sözleşmede ayrıntılı olarak yazılarak açıklanmıştır. Karmod garanti hizmetlerin hakkında ayrıntılı bilgi edinmeniz için sözleşmede yazan açıklamaları okumanızı öneririz. Garanti koşulları evinizde çok iyi deneyim yaşamanız ve Karmod müşteri memnuniyetini sizin de kolayca yaşamanıza büyük katkı sağlayacak.

Karmod ev müşteri memnuniyeti açısından satış sonrası servis hizmetleriyle desteklenmiştir. Satıştan kurulum sonrasına olası ihtiyaçlarınızda Karmod satış sonrası servis hizmetlerini kullanabilirsiniz. Satış sonrası hizmet uygulamasıyla desteklenen Karmod ev müşteri memnuniyetini yakından deneyimleyin.

Karmod Yenilikleri ve Teknoloji Kullanımı

Prefabrik yapı sektörünün öncü markasını yenilik ve teknoloji en iyi şekilde özetler. Karmod tam müşteri memnuniyeti için kendini yeniliklere açar. Yeniliklerini yine yeni teknolojileri kullanarak üretime dönüştürür.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

Yenilikçi anlayış Karmod müşteri memnuniyetinin temel dinamiğini oluşturur. 1986 yılından bugüne Karmod müşterilerinden aldığı geri dönüşleri yenilik ve gelişim için kullanılır. Temel hedef daha iyi kalite, daha iyi ergonomi ve daha iyi konfor. Bu anlayışın sonucu adeta bir ödül olarak Karmod memnun müşterilerinin hikayelerine mutluluk olarak yansır.

Karmod ev yeniliklerinde kaliteyle birlikte uzun ömürlü kullanım, maksimum ferahlıkta yaşam alanı ergonomisi öne çıkar. Bu nedenle Karmod tasarımları ve üretim modeline yansıyan yenilikler sektöründe takip edilir. Karmod sürdürülebilir gelişim anlayışıyla sektöründe yeniliklerin öncüsüdür.

Teknoloji ile Güçlendirilmiş Yapılar

Teknoloji kullanımı tasarımdan üretime Karmod’un tüm bina modellerine yansımıştır. Karmod güçlendirilmiş yapılar üretmek amacıyla teknoloji kullanımın en öncelikli araç edinmiştir.

Henüz tasarım aşamasında Karmod yapılarına teknoloji kullanımı yansımıştır. Karmod ev tasarımları özel yazılım bilgisayar programları kullanılarak uzmanlıkla hazırlanır. Bu programda tasarımın yanı sıra yapı güvenliği statik hesaplamalarına ilk öncelik verilir. Güvenlik sonrası ikinci önemli konu ergonomidir. Bununla maksimum kullanımda ferah mekanlar hedeflenir ki yaşanılan Karmod ev müşteri memnuniyetine dönüşsün.

Karmod tasarım programı yeni teknolojili makine üretim hatlarıyla tam entegrasyonda çalışır. Üretim modelinde geleneksel kaynak uygulamaları tamamen sonlandırılmıştır. Bunun yerine modüler birleşimli yapı avantajlarına sahip cıvata somunlu birleşim yeniliği kazandırılmıştır.

Karmod uzmanlığı ve yenilikleriyle özel programda gerçekleştirilen tasarımlar modern teknolojili makine hattında şekillenerek üretime dönüşmektedir. Modüler birleşimli yapılar dünyanın her bölgesine kolayca taşınabilmektedir. Karmod uzman ekibince kısa zamanda kurulumu tamamlanarak yaşam için hazır hale getiriliyor. Tasarımdan üretime teknoloji kullanımı uzman kurulumla güçlü yapılara dönüşüyor. Karmod müşteri memnuniyeti uzun yıllar kullandıkça her zaman ilk günkü deneyimin mutluluğu yaşanıyor.