Kalitemizle büyük projelerin tercihi olduk Uluslararası standartlarda üretim Fonksiyonel ev çözümleri Maksimum yapı güvenliği

Konteyner Modelleri

Standart klasik konteyner modelleri yanı sıra yapı özelliğine göre yaşam ünitelerinin isimlendirmelerini şöyle sıralayabiliriz; birleşimli, wc duş, demonte paket sistem, askeri, metropol lüks yapılar, gsm, jeneratör, garj, iki katlı, üç katlı konteyner vb. olarak konteyner modelleri adlandırılmaktadır.

Konteyner modelleri bir çok alanda kullanılabilir hale geldi. Konteyner modelleri genel anlam da şantiye yapıları olarak bilinsede, özel üretim gerçekleştirerek insanların yaşabileceği bir yapıya çevrilebiliyor. Konteyner modelleri evler, yatakhaneler, yemekhaneler, wc-duş konteynerleri, ofis konteyneri, güvenlik kulübeleri olarak kullanılmaktadır.

Konteyner Modellerinin Özellikleri

  • Konteyner modelleri diğer yapılara göre fiyatı daha uygundur.
  • Konteyner modellerinde ses yalıtımı vardır.
  • Konteyner modellerinde ısı yalıtımı vardır.
  • Konteyner modelleri doğal afetlere karşı dayanıklıdır.
  • Konteyenr mdodelleri bulunduğu iklimin şartlarına karşı uyumludur.
  • Konteyner modellerinin konumu istediğiniz an değiştirebilirsiniz.
  • Konteyner modelleri sağlığımıza zarar vermiyecek malzemelerden yapılmaktadır.

Konteyner modelleri vidalı sistem ile güvenli olarak yapılmaktadır. Konteyner modelleriin dış yüzeyinde ise galvamizli saç kaplması vb malzemler kullanılır.Bütçeye göre fiyat seçeneklerimiz mevcuttur müştelerimiz bütçesine göre istediği konteyner eve sahip olabilir.

Konteyner modelleri nerelerde kullanılır ?

Konteyner ev bahçe evi olarak kullanılabilir.
Dağ evi olarak kullanılabilir.
İsteğe göre modern ofis konteyner modellerimiz mevcuttur.
Konteyner modelleri tüm illere zevk yapılabilmektedir. Lüks yapısıyla güvenlikli, estetik, kaliteli ve çevreye ve her iklime uyumludur. Konteyner modelleri isteğe göre istediğiniz an taşınabilir olması ile artı bir tarafı vardır.